Hakkımızda

Delikli sacın ülkemizde imalata başlamasında pay sahibi olan usta ellerin 1957 yılında kurdukları şirketimiz, tecrübeli kadrosu ve geniş makine parkuru ile Karaköyde Perşembe Pazarında başlayan Metal ve Delikli Sac sevdamız profesyonel ve CNC makinelerimizle tüm talep ve isteklerini karşılamak için KURTKÖY KÜÇÜK ŞİŞLİ San Sitesinde sizlere hizmet vermek için tüm samimiyeti ile devam etmektedir.

delikli-sac-istanbul-34Maddi kazançtan öte müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmayı kendine ilke edinen şirketimiz başta değirmen,inşaat,gıda,maden,savunma ve otomotiv sanayi olmak üzere, tıbbi cihazlar, mutfak imalat sanayi, dekorasyonda ve aklınıza gelebilecek diğer tüm çalışma alanlarında değerli müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Şirketimiz bünyesinde bulunan kalıp hanemizde üretilen kusursuz kalıplarımızla ve teknolojiye ayak uyduran sistemlerimizle geniş ürün yelpazemize her geçen gün yeni ürünler ve yeni çeşitler katmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin taleplerine ve isteklerine göre üretilen kalıplarımızda, delik sıklıkları ve delik merkezlerindeki hassasiyet ön plandadır.

delikli-saç-istanbulKullandığımız kaliteli malzemelerle uzun ömürlü kullanımlar sağlayan kurumumuz tecrübelerine ve bilgisine dayanarak müşterilerine verdiği tavsiyelerle, kaliteli, aynı zamanda en az maliyetlerle talepleri karşılamayı kendine vazife edinmiştir .

Saygılı ve güvenli ticareti ile sektörün lider firması haline gelen firmamız Perfore34 sizler için üretmeye devam edecektir.

İstek ve önerilerinizi e-mail ile bize ulaştırabilirsiniz.

1978 Yılından Bu Yana Perfore Delikli Sac Alanında Hizmetinizdeyiz. 

IMG-20160302-WA0055 IMG-20160302-WA0058 IMG-20160302-WA0059 IMG-20160302-WA0060

google reklam